KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / P4615390950213187fotografi 17035170
nr 1703 5170
P4615390950213187fotografi
Mattias Backström (1978), "Pfalzkeller St. Gallen", Äkthetsintyg medföljer. Signerad, numrerad 1/8, daterad 2018,70x100
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:08:42
20/5 09:15:26
300 kr
21/5 23:21:51